Site menu:

Šiluva

2024 m. vasario mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Sau    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829  

Paieška

Šv.Valentino laiškai

            2012-02-13 d. Raseinių Kultūros centre, pilnutėlėje didžiojoje salėje turėjome progos pamąstyti, kas yra tikroji meilė. Renginį pradėjo Raseinių meno mokyklos teatras „Svajoklis“, kurio aktoriai suvaidino miniatiūrą pagal Bruno Ferrero pasakojimą. Tai buvo ne tik pasisveikinimas, bet ir kvietimas pasižiūrėti į šalią sėdintį žmogų, nusišypsoti jam, palinkėti gero vakaro. Jaunieji aktoriai, visiems atėjusiems į renginį išdalino po laišką ( pripažinkime, kad šiandien retai laiškus rašome patys, taip pat ir nedažnai juos gauname... ).
           Vakarą tęsė krikščioniškos muzikos atlikėjai Vytautas Kairys iš N.Akmenės bei Arūnas Raudonius iš Mažeikių. Bardai ne tik dainavo, bet ir liudijo apie savo gyvenimą, svarstė apie meilę bei tikrąsias vertybes.
          Šiltai su sale bendravo Šiluvos klebonas kun.Erastas Murauskas, svarstęs, kaip atskirti tikrąją meilę, ko reikia sutuoktinių laimei, kaip susivokti, ar tikrai myli…
           Vilniaus Šv.Jonų bažnyčios gospel choro atliekamos giesmės nepaliko nei vieno abejingo. Merginų nuoširdumas ir įsijautimas buvo šildantis ir jaudinantis iki ašarų. Paskutinę, Aleliuja giesmę, choras atliko kartu su A.Raudoniumi ir V.Kairiu, prisijungiant visai salei.
            Į namus skirstėmės ne tik dvasiškai pakylėti, emociškai papildyti, bet ir kun.Erasto palaiminti.

Organizatoriai – Raseinių parapijos Šeimos ir Jaunimo centrai,  Raseinių raj.Kultūros centras  

   

 

                           

Komentarai uždrausti.