2018 m. gruodžio mėn.
« Lap

Sutvirtinimo sakramento teikimo šventė

Prieš Sekmines ir Raseinių dekanato Šeimų šventę, gegužės 18-os dienos vakare Kauno arkivyskupas metropolitas Lionginas Virbalas Raseinių bažnyčioje suteikė Sutvirtinimo sakramentą 73 jaunuoliams, kurie ruošėsi parapijoje per visus mokslo metus, bei 9 suaugusiems ( 7 iš Raseinių parapijos ir 2 iš Viduklės parapijos), kurie ruošėsi papildomai, ir labai norėjo prieš Santuokos sakramentą ar tapimą Krikšto tėvais būti sutvirtinti ir Šventosios Dvasios.

Šv. Mišias koncelebravo mons. Artūras Jagelavičius, Raseinių dekanas kun. Vytautas Paukštis ir Šiluvos parapijos kun. Vitas Kaknevičius. Jaunimas skaitė skaitinius, pačių kurtą visuotinę maldą, nešė atnašas bei dovanas Raseinių vaikų globos namams ir vaikams su negalia, kurių tėveliai parapijos namuose renkasi į savipagalbos grupę. Giedojo parapijos Votyvos choras. Arkivyskupas visiems palinkėjo išlikti gyvais Bažnyčios nariais ir planuoti atvykti į susitikimą su popiežiumi Pranciškumi rugsėjo mėnesį Vilniuje ar Kaune.

Tebus šis Šventosios Dvasios dovanos ženklas jiems visiems svarbiu žingsniu tikėjimo kelionėje.

Akimirkos užfiksuotos Giedriaus Germanavičiaus (VŠĮ „Raseinių jaunimo multimedijų dirbtuvės“) ir Gabijos Laukytės: