2024 m. vasario mėn.
« Sau

Sutvirtinamųjų Alfa savaitgalis Kaune

Šventosios Dvasios savaitgalis sutvirtinamiesiems

Gruodžio 15–17 dienomis Raseinių Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų parapijos sutvirtinamieji buvo pakviesti nerti į „Alfa“ savaitgalį. Laiką, kuriame aiškinosi kas yra Šventoji Dvasia? Kartu svarstė kaip Ji veikia? Bei kėle klausimą „kaip neabejoti savo tikėjimu?“.

Savaitgalis pilnas pašnekesių, kuriuose ir juokai ir rimti svarstymi, ir dvejonės ir įdėmūs klausimai. Žaidimai ir šokiai, meninės pratybos ir tykūs pasivaikščiojimai senamiestyje. Šeštadienio vakarą bendrystės laikas skleidėsi maldoje – Švč. Sakramento adoracija, išpažintys, užtarimo malda ir meilės laiškai Dievui.

Dėkingumo apkabinimai visam būriui jaunuolių, kurie leidosi į šį nuotykį. Linkėjimai ir jų tėvams bei globėjams.

Milžiniškas „ačiū“ jungtinėms Raseinių ir Kauno savanorių pajėgoms.

Tikras palaiminimas savaitgalyje tarnavę giedotojai, kunigai, užtarėjai ir lektoriai.

Dėkojame šlovintojams, kurie puošė liturgiją bei maldos vakarą giemse: Beatričei Jančiūtei, Austėjai Brazauskaitei, Marijai Simutytei ir Simui Koroliui.

Dėkojame kunigams, klausiusiems išpažinčių: kun. Aldonui Gudaičius, kun. Nerijui Pipirui ir kun. Eligijui Žakiui.

Ačiū „Gailestingumo Versmės“ bendruomenei už tarnystę užtarimo maldoje.

Savaitgalio globėjai – Kauno arkivyskupijos jaunimo centras bei Kauno kunigų seminarija.

Kauno arkivyskupijos ir Raseinių Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų parapijos informacija