2022 m. sausio mėn.
« Bir

Susikaupimo vakaras

Visų Šventųjų dienos išvakarėse, spalio 31 d. Raseinių Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje skambėjo muzika, poezija ir skaitymai – vyko Susikaupimo vakaras, kvietęs susiburti visų laikų kankinių atminimui ir atminimui tų, kurių jau nėra kam atsiminti.

Vakare skambėjo giesmės ir lyrinės dainos, atliekamos Raseinių Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų parapijos Votyvos choro, vadovaujamo Gerdos Lapinskaitės. Skaitovų Irenos, Jūratės, Ričardo bei Danielės lūpomis skambėjo holokausto, trėmimų ir kitų gyvenimo negandų aukų prisiminimai, pamokančios istorijos, eilės. Fleita atliekamas melodijas dovanojo Asta Nikžentaitienė.

„Pamiršome, kad priklausome vieni kitiems, todėl neturime ramybės“, – rašė šv. Motina Teresė. Prisiminkime tai, kol šalia esantys yra su mumis, ir KASDIEN šildykime vienas kitą nuoširdžiu dėmesiu, o ne vėliau krūvomis kapinių žvakelių.

Tekstas – Jūratės Minelgaitės
Nuotraukos – Vytaliaus Judicko