Parama Raseinių bažnyčiai

Mokėjimo paskirtyje prašome nurodyti
„Auka bažnyčiai“

ILGALAIKĖ PARAMA

Jūs galite paaukoti Raseinių Švč. M. Marijos Ėmimo Į Dangų parapijos bažnyčiai norimą auką arba pervesdami jai iki 1,2% pajamų mokesčio sumos. Pastaroji parama mokesčių mokėtojui nieko nekainuoja. Tiesiog Jūs pasinaudosite savo teise 1,2% nuo praėjusiais metais valstybei jau sumokėto pajamų mokesčio skirti paramai. Jeigu šia teise nepasinaudosite, pinigai tiesiog lieka valstybės biudžete ir panaudojami valstybės nuožiūra.
Jei mokesčių deklaracijas pildote elektroniniu būdu, atitinkamoje formoje Nr.FR0512 Jums tereikia įrašyti bažnyčios pavadinimą, adresą ir kodą. Nuo 2022 m. sausio 1 d. prašymus pervesti paramai teikti galima tik elektroniniu būdu — per VMI Elektroninio deklaravimo sistemą (EDS).
Taip Jūs paremsite savo parapiją, neatverdami savo piniginės. O Jūsų parama parapijai labai reikalinga.

Tegu Viešpats gausiai apdovanoja mūsų geradarius! Maldos ir gerų darbų bendrystėje!