Parama Raseinių bažnyčiai

pradzia-31

PARAMA

Jūs galite paaukoti Raseinių Švč. M. Marijos Ėmimo Į Dangų parapijos bažnyčiai norimą auką arba pervesdami jai 2% pajamų mokesčio sumos. Pastaroji parama mokesčių mokėtojui nieko nekainuoja. Tiesiog Jūs pasinaudosite savo teise 2% nuo praėjusiais metais valstybei jau sumokėto pajamų mokesčio skirti paramai. Jeigu šia teise nepasinaudosite, pinigai tiesiog lieka valstybės biudžete ir panaudojami valstybės nuožiūra.
Jei mokesčių deklaracijas pildote elektroniniu būdu, atitinkamoje formoje Nr.FR0512 Jums tereikia įrašyti bažnyčios pavadinimą, adresą ir kodą.
Jei nepildote mokesčių deklaracijų, paramai teikti reikalingą formą galite atsisiųsti čia:
 FR0512 , arba gauti mokesčių inspekcijoje, arba parapijos raštinėje ( Kosmonautų g.6, Raseiniai ).

Taip Jūs paremsite savo parapiją, neatverdami savo piniginės.
O Jūsų parama parapijai labai reikalinga.

FR0512  reikalingi  REKVIZITAI:

6. Mokestinis laikotarpis: 2015