Skelbimai

Rugpjūčio 29 dieną ( sekmadienį )   –   PADĖKOS UŽ  LAISVĘ  DIENA  ŠILUVOJE

8.30 val. Raseinių bažnyčios aikštelėje lauks autobusas, kuriuo vyksime iki Katauskių/Šiluvos. ( Autobusas pakely sustos prie turgaus!)
9 val. prasidės piligrimų eisena į Šiluvą, kuriai vadovaus arkivyskupas metropolitas  K.Kėvalas.
12 val. iškilmingos šv. Mišios Šiluvoje. Dėkojame Dievui už Tėvynės laisvę ir meldžiamės už šeimą – visuomenės ir valstybės pagrindą.
Po šv.Mišių į Raseinius grįšime tuo pačiu autobusu.

Kviečiame jungtis bendroje maldoje piligriminio žygio ir šventės metu.

******************************************************************************************

Per Šiluvos didžiuosius atlaidus dvi dienas keičiasi
šv. Mišių tvarka mūsų bažnyčioje, nes tomis dienomis Raseinių dekanato kunigai padeda Šiluvoje:
rugsėjo 7 d. antradienį –    18 val.    ( nebus ryte )
rugsėjo 11 d. šeštadienį –  11 ir 12 val.   ( nebus 10 val.)

ŠILUVOS ATLAIDŲ PROGRAMA PLAČIAU

Norintys parapiją paremti savo auka, tai gali padaryti ir elektroninės bankininkystės pagalba, mokėjimo paskirtyje nurodant „Auka bažnyčiai“.

Jūsų auka padėtų parapijai šiuo vis dar sunkiu laikotarpiu, vienijantis maldoje ir bendrystėje su Viešpačiu ir visais parapijiečiais.

Raseinių parapijos banko sąskaitos rekvizitai:
Raseinių Švč. M. Marijos Ėmimo Į Dangų parapija
Bažnyčios g. 2 Raseiniai
Įmonės kodas   190844128
Banko sąskaitos nr. LT74 5013 9000 1400 3090
Raseinių kredito unija
banko kodas 50139

Telaimina Viešpats už Jūsų gerumą!

KAUNO ARKIVYSKUPIJOS INFORMACIJĄ ŠIUO KLAUSIMU GALITE RASTI ČIA

*******************************************************************