Skelbimai

LR Vyriausybės sprendimu spalio 9-23 dienomis Raseinių mieste įvedamas lokalus karantinas.
Raseinių bažnyčioje šv. Mišios bus aukojamos įprasta tvarka. Dalyvaujantys jose turi būti su nosį ir burną dengiančiomis kaukėmis, dezinfekuoti rankas, laikytis saugaus atstumo, nesibūriuoti šventkiemyje, kaip to reikalaujama ir visame mieste.
Dėl Mišių ir kitų patarnavimų prašome skambinti į raštinę darbo dienomis 10-14 val. ir 16-17 val.
tel. 8-428-51833 arba 8-623-52013.

Sekmadieniais 12 val. šv.Mišių tiesioginę transliaciją iš Šiluvos bazilikos galite stebėti Facebook Šiluvos šventovės puslapyje ( taip pat ir spalio 13 dieną – 12 val.).

Šv.Mišių tvarka Raseinių bažnyčioje lapkričio 1-2 dienomis:

Lapkričio 1 d. sekmadienį – Visų Šventųjų diena – 8, 10, 12.30 ir 18 val.
Lapkričio 2 d. pirmadienį – Vėlinių diena – 8, 10 ir 12.30 val.

**********************************************************************************************

Norintys parapiją paremti savo auka, tai gali padaryti ir elektroninės bankininkystės pagalba, mokėjimo paskirtyje nurodant „Auka bažnyčiai“.

Jūsų auka padėtų išgyventi parapijai šiuo sunkiu laikotarpiu, vienijantis maldoje ir bendrystėje su Viešpačiu ir visais parapijiečiais.

Raseinių parapijos banko sąskaitos rekvizitai:
Raseinių Švč. M. Marijos Ėmimo Į Dangų parapija
Bažnyčios g. 2 Raseiniai
Įmonės kodas   190844128
Banko sąskaitos nr. LT74 5013 9000 1400 3090
Raseinių kredito unija
banko kodas 50139

Telaimina Viešpats už Jūsų gerumą!

KAUNO ARKIVYSKUPIJOS INFORMACIJĄ ŠIUO KLAUSIMU GALITE RASTI ČIA

*******************************************************************