Site menu:

Šiluva

2024 m. vasario mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Sau    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829  

Paieška

Šeimų šventės šeimų fotostudijos nuotraukų galerija

„Pasaulio taika prasideda šeimoje“ – tai šv. Motinos Teresės iš Kalkutos žodžiai, kuriuos kviečiame prisiminti per kiekvieną Raseinių dekanato Šeimų šventę. Šių metų, penktosios Šeimų šventės, pakvietusios bendruomenę švęsti Tarptautinę Šeimos dieną bei Sekmines, tema buvo „Ateik pas Jėzų toks, koks esi!“. Viešpats mus pamilo pirmas. Ir kviečia mus taip pat mylėti vienas kitą tokius, kokie esame…

Šventės akimirkas greičiausiai jau matėte praėjusiame laikraščio numeryje bei internetiniuose puslapiuose. „Labai viskas puiku, spalvinga, žaisminga.“, „Šitokios šventės yra poilsis ir atgaiva. Ačiū už šventę.“, „Mano šeimai labai patiko ir jau laukiame kitų metų šventės.“ – tai tik keletas atsiliepimų iš tų, kurie buvo šventėje ir šventė. Būtent švęsti su šeima ir bendruomene, švęsti sekmadienį, būti bendrystėje ir džiaugtis – moko dekanato Šeimų šventės. Neskubėti, sustoti, pažiūrėti vienas kitam į akis, padėkoti Viešpačiui, kad esame kartu ir kad turime virš savęs žydrą dangų. Palaikyti ir paremti šeimas, kuriose auga ypatingi vaikai. Pajausti, kad mūsų bendruomenė yra labai įvairi, bet mus visus jungia Viešpats Jėzus ir miestas, kuriame gyvename. Todėl šiemet šventėje pastatėme „Laimingų žmonių miestą“. Dar prieš šventę kvietėme vaikus su tėveliais pagaminti ir atnešti į šventę namelius, o kas nespėjo to padaryti namie – pagamino šventės metu (ačiū floristės Kristinos komandai!). Kas yra laimingų žmonių miestas? Tai miestas, kuriame gera gyventi. Kuriame yra namai – dideli ir mažulyčiai – pilni žmonių, kurie moka šypsotis ir būti kartu. O kad jų džiaugsmui nieko netrūktų – su jais kartu gyvena ir Jėzus.

Vaikai žino gražią giesmę: „Dievas stato namus nuostabius. Stato ne iš akmenų, stato iš gerų žmonių…” Būtent tokie namai stovi ir stovės. Šventės šeimų fotostudijoje padarytos nuotraukos, kurias fotografavo savanorė Rusnė Barčaitė, yra publikuojamos „Alio, Raseiniai“ facebook‘o paskyroje. Visų pagamintų namelių autoriai bei daugiausiai balsų iki birželio 13-os dienos gavusi šeimos nuotrauka gaus atminimo dovanėles. O pagamintus namelius dar galima apžiūrėti ir Raseinių bažnyčios Lurdo koplytėlėje.

Šventės organizatoriai taria nuoširdų ačiū visiems, kurie kūrė, meldėsi, parėmė, skelbė, palaikė ar dar kaip prisidėjo prie šios mūsų visų šeimų šventės, visiems šventės draugams ir bičiuliams. Ačiū visiems, kurie atėjote ir buvote kartu, nes turbūt kaip niekur kitur mūsų bendruomenėje tą dieną atsispindėjo apaštalo Pauliaus žodžiai: „Esama skirtingų malonės dovanų, tačiau ta pati Dvasia. Esama skirtingų tarnysčių, tačiau tas pats Viešpats. Ir esama skirtingų darbų, tačiau tas pats Dievas, kuris visa veikia visur kur.“(1 Kor 12, 4-6). Bendruomenėje, kurios centras yra Viešpats, nėra svečių – tiesiog kiekvienas darome tai, ką galime, mokame, sugebame, kam esame pašaukti… Ateik pas Jėzų toks, koks esi… Tyliai. Ar garsiai. Svarbu tik – ateik!

Komentarai uždrausti.