Site menu:

Šiluva

2024 m. vasario mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Sau    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829  

Paieška

Šeimos šūkio konkursas 2017 m.

Tikriausiai kiekvienas sutiksime, kad šeima yra mūsų visuomenės atspindys, kur gimsta ir auga vaikai, perduodamos ir puoselėjamos vertybės, kuriami santykiai, kurie perduodami toliau į visuomenę per kitus ryšius – mokykloje, darbe, bendruomenėje. Kuriant šeimą, reikia siekti vienovės, atiduodant dalį savęs, palaikant vienas kitą, nuolat kurti savo artimųjų laimę. Taip, kaip elgiamės, kuo vadovaujamės šeimoje, tokie esame ir kitose gyvenimo srityse. Laiminga šeima gali labai ženkliai prisidėti prie tvirtos bendruomenės, visuomenės kūrimo. Gražios šeimos pavyzdys tampa įkvėpimo šaltiniu kitiems.

Šių metų Raseinių dekanato Šeimų šventės „Pasaulio taika prasideda šeimoje“ – „Tiesa padarys jus laisvus“ organizatoriai šventės metu gegužės 15 d. pakvietė šeimas sukurti savo šeimos šūkį ir užrašius jį nusifotografuoti improvizuotoje „Šeimų fotostudijoje“. Parapijos savanorė Emilija nufotografavo 29 konkurso dalyvius. Visos nuotraukos buvo patalpintos savaitraščio ,,Alio, Raseiniai“ Facebook‘o paskyroje, kur vyko aktyvus internetinis balsavimas už šeimas ir jų šūkius.

Birželio 15 d., pasibaigus balsavimui paaiškėjo, kad surinkę 411 „like-patinka“, šeimų šūkio konkursą laimėjo raseiniškių Lauros ir Liutauro Balserių šeima, auginanti keturmetę dukrelę Liepą. Visi trys buvo apdovanoti prizu – marškinėliais su jų šūkiu: ,,Trys mes jėga!“.

Laura vadovauja šokių studijai ,,Svajonė“ ir keliems šokių kolektyvams rajone, Liutauras dirba paramediku VŠĮ ,,Raseinių rajono greitosios medicinos pagalbos stotyje“ bei dar mokosi toliau medicinoje, dainuoja Raseinių rajono Kultūros centro mišriame chore ,,Šatrija“, plėtoja nedidelį nuosavą verslą. Tai išties veiklūs, visuomeniški ir geranoriški žmonės.

…Kai paklausėme, ką jiems reiškia žodis „šeima“, Liutauras ir Laura nusišypso ir pažiūri vienas kitam į akis. „Tai pirmas ir paskutinis gyvenimo reikalas,“ – vienu balsu sako abu ir prasitaria, kad šiemet skaičiuoja 12-us santuokos metus. Pribėgusi ir apkabinusi gražuolė Liepa tik užtvirtina tėvelių žodžius. Kai gera šeimoje, bus gera ir visur, kur būsi, nes mylinti šeima yra JĖGA!

Komentarai uždrausti.