Site menu:

Šiluva

2024 m. vasario mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Sau    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829  

Paieška

Rugpjūčio maldos Švč. Mergelės Marijos garbei

Rugpjūčio 5-6 d. Šiluvos Švč. Mergelės Marijos Draugijos  Raseinių  skyriaus  nariai  susirinko savaitgalio  rekolekcijoms Švč. Dievo Motinos ir visų mūsų motinėlės prieglobstyje Šiluvoje. Šv. Mišios ir Švč. Jėzaus Širdies pamaldos Apsireiškimo koplyčioje,  Kryžiaus kelio apmąstymas piligrimystėje per šilą, kurį vedė Draugijos vadovė sesuo Pranciška Bubelytė FDCJ, pasiaukojimo Marijai ir jos Sūnui atnaujinimas buvo kiekvienam rekolekcijų dalyviui „mažojo kelelio“ ženklų svarstymas ir ieškojimas. Pirmoji rekolekcijų diena baigėsi naktine Švč. Sakramento adoracija Jono Pauliaus II namų koplyčioje. Antroji diena prasidėjo šv. Mišiomis Nekaltosios M. Marijos Širdies garbei Apsireiškimo koplyčioje.  Konferenciją ir mokymus vedė Draugijos kapelionas kun. Robertas Urbonavičius ir sesuo Pranciška, naujai atverdami dvasinio kelio pažinimo ir Kūrėjo Gailestingumo gelmę, padėjo esmingiau pajusti artumo ir  meilės Dievui bei artimui supratimą. Nuoširdus  dalyvių atsivėrimas  patvirtino rekolekcijų metu sustiprėjusią Draugijos narių vienybę ir tvirtą pasiryžimą šventėti savo tikėjimo kelionėje.

Rugpjūčio 14 d. sekmadienį parapijos Marijos Legiono nariai rinkosi į vienybės maldą bažnyčioje – meldėmės Rožinio bei Marijos Legiono maldas, o po Sumos šv. Mišių parapijos namų salėje įvyko Patricijų susirinkimas, kurio tema buvo „Dvasios akimis giliau pažvelkime į maldą „Sveika, Marija““. Pranešimą skaitė vadovė Elena Radvilaitė, mintimis pasidalino klebonas dekanas kun. Vytautas Paukštis, žiūrėjome trumpus filmukus, liudijančius apie meilės Motinai Marijai ir Viešpačiui nuoširdų išreiškimą. Visus suvienijo bendras giedojimas, Gailestingumo Vainikėlio malda ir pokalbiai prie agapės stalo.

Švč.M. Marijos Ėmimo Į Dangų (Žolinės) atlaidai Raseinių parapijoje yra tituliniai. Nors vasaros kaitra ir vargino, bet tikintieji Žolinės dieną skubėjo į šv.Mišias,  nešini žolynų ir gėlių puokštelėmis. Pagrindines Sumos šv.Mišias aukojo ir Eucharistinei procesijai vadovavo parapijos vikaras kun. Marius Boreiša. Po Mišių šventoriuje vyko koncertas „Tu man sakei, kad ateisi“, kurį organizavo parapijos vargonininkė Gerda Lapinskaitė. Visi su malonumu klausėsi Jurbarko kultūros centro kapelos „Santaka“ ir Raseinių raj. Kultūros centro Viduklėje moterų ansamblio „Ringė“ muzikos ir dainų.

Tegul Viešpaties palaima per Švč. Mergelės Marijos užtarimą lydi visus!

Šiluvos Švč.M.Marijos Draugijos Raseinių skyriaus vadovė Salomėja Brazinskaitė
Marijos Legiono „Tikinčiųjų viltis“ vadovė Elena Radvilaitė
Parapijos referentė Irena Dambrauskaitė

Nuotraukos Prano Laurinavičiaus ir Irenos Dambrauskaitės

Komentarai uždrausti.