Site menu:

Šiluva

2024 m. gegužės mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Sau    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Paieška

plačiau ….

PASIRUOŠIMAS SANTUOKOS SAKRAMENTUI

„Dviem yra geriau negu vienam…

 Kai vienas iš jų suklumpa, kitas padeda bičiuliui atsikelti“ (Koh 4, 9–10)

 

Sveikiname Jus susižadėjus! Tai vienas iš svarbiausių gyvenimo apsisprendimų, kuris reiškia – daugiau nebesirinksiu, nes jau atradau. Dalyvavimas kursuose padės Jums giliau pažvelgti į santuoką, jos prasmę, problemų sprendimą.

 

Šių kursų programą bei medžiagą kelerius metus labai atsakingai ruošė katalikiškų pažiūrų psichologų, sociologų, šeimų santykių specialistų, gydytojų bei teologų komanda. 

Kursai yra sudaryti iš aštuonių susitikimų. Susitikimų temos:

1.Kas mums svarbu?

2.Bendravimas ir bendrystė.

3.Kartu per permainas.

4.Atleisti ir švęsti.

5.Krikščioniškas požiūris į lytiškumą.

6.Gyvenimas iki gimimo. Natūralus šeimos planavimas.

7.Dievas, Bažnyčia ir mano gyvenimas.

8. Priesaika

 

    Kiekvienas susitikimas trunka apie 2 val. Susitikimuose dalyvauja nuo 3 iki 10 porų sužadėtinių. Grupės sudėtis keistis negali. Susitikimuose bus pristatomi ir bendri dalykai apie santuoką, ir pavyzdžiai iš gyvenimo. Vėliau bus diskutuojama grupėje, poromis atliksite pratimus. Taip pat Jums bus užduodami namų darbai, kad galėtumėte neskubėdami apmąstyti svarbiausias temas.

Būtina abiems dalyvauti visuose susitikimuose.

Grupėje Jūs nebūsite verčiami kalbėti. Patys pasitarsite poroje, kokius klausimus norėsite aptarti viešai, o kokių – ne. Jei norėsite, po susitikimų galėsite asmeniškai pasikalbėti su vedančiaisiais.

 Mes drauge su Jumis stengsimės, kad šie kursai būtų tikrasis, vidinis pasirengimas santuokai, nė kiek ne mažiau svarbus negu vestuvinių rūbų ir vaišių organizavimas. Susitikimų metu gausite „Užrašus sužadėtiniams“ bei kitokios medžiagos. Kitus leidinius patarsime įsigyti.

          Susitikimai vyks Raseinių parapijos namų salėje – Kosmonautų g.6, Raseiniuose (prie bažnyčios).

 

           Kad išvengti skubėjimo ir nesusipratimų būtina išankstinė registracija ne vėliau kaip trys mėnesiai iki norimos vestuvių dienos ( pagal galimybes – rekomenduojame kreiptis ir dar anksčiau).  

Registruotis   tel. 8-623-52013  nuo 10 iki 17 val.   Irena

Komentarai uždrausti.