2024 m. balandžio mėn.

Piešinių konkursas

DIEVO  GAILESTINGUMO  METAI  ASMENINIAME  GYVENIME

Raseinių parapija, Raseinių rajono švietimo centras ir Raseinių „Kalno“ vidurinė mokykla paskelbė Raseinių miesto mokyklų mokinių piešinių ir fotografijų konkursą „Dievo gailestingumas“.

Konkurso tikslas – skatinti vaikus ir jaunimą domėtis sakraliniu menu  panaudojant gyvenamosios vietos sakralinius objektus bei per kūrybą apmąstyti, išgyventi, paliudyti Dievo gailestingumą asmeniniame gyvenime.

Konkursas vyksta Raseinių rajono ugdymo įstaigose 2011 m. vasario – kovo mėnesiais.

Konkurse dalyvauja Raseinių miesto bendrojo lavinimo, specialiosios-internatinės, profesinio ir neformaliojo ugdymo mokyklų mokiniai.

KONKURSO TEMATIKA:
1.Tema: „Dievo meilė ir gailestingumas Šventajame Rašte“ :
Jėzaus gyvenimas ir elgesys, Viešpaties malda „Tėve mūsų“, Sūnaus palaidūno, Gailestingojo samariečio ir kt. palyginimai Naujajame Testamente.
2.Tema: „Šventieji sakramentai- Dievo Gailestingumo šaltinis“:
Atgailos ir Susitaikinimo sakramentas yra viena gražiausių Dievo Gailestingumo išraiškų, Dievo dovana Bažnyčiai.
3.Tema: „Dievo Gailestingumo viršūnė- Jėzaus Kristaus atpirkimo, kančios, mirties ir prisikėlimo slėpinys“ :
 „Kančia“, „Pieta“, „Prisikėlimas“.

Darbai konkursui turi būti pateikti iki balandžio 1 dienos.

Smulkesnės informacijos teirautis pas mokyklų dailės mokytojus arba pas parapijos referentę.

Konkurso darbus vertins Raseinių švietimo centro direktoriaus įsakymu patvirtinta vertinimo komisija, pagal tris amžiaus grupes: 1–4 klasės, 5-8 klasės ir 9–11 klasės. Taip pat savo nuožiūra darbus apdovanos parapijos kunigai, Šeimos centras, Jaunimo centras, Caritas, kitos sielovados grupės.

Parodos pristatymas numatomas balandžio 15 dieną.

Kviečiame aktyviai dalyvauti, išgyvenant Dievo gailestingumą savo gyvenime.