2018 m. rugsėjo mėn.
« Rgp

Dosnus malonėmis ruduo parapijos jaunimui

Ir šiemet Sutvirtinimo sakramentui ruošiasi gausus būrys parapijos jaunimo. Paruošimo komanda labai didelį dėmesį skiria Alfos programos pagrindui – Šventosios Dvasios savaitgaliui. Spalio 15-os šeštadienį jaunuoliai praleido pilną Šventosios Dvasios malonių dieną Šiluvoje, kur klausėsi katechetų mokymų, svečių liudijimų, kalbėjosi mažose grupelėse, lankėsi Šiluvos muziejuje, Apsireiškimo koplyčioje bei bazilikoje. Labai atsakingai visi ruošėsi asmeninei išpažinčiai, kurių klausė kun. V. Paukštis, kun. V. Šidlauskas, kun. E. Murauskas ir kun. R. Janšauskas. Dieną užbaigėme Rožinio malda  ir šventų Mišių šventimu kartu su atvykusiais tėveliais Apsireiškimo koplyčioje.

O spalio 22-os dienos šeštadienį pilnutėliu autobusu vykome į tradicinį Krikščioniškos muzikos festivalį SIELOS Alytuje, kur ir besiruošiantys šiemet Sutvirtinimo sakramentui, ir jau priėmę pernai ar užpernai jauni žmonės galėjo iš širdies pasišokti ir pašlovinti Viešpatį giesmėmis, pabendrauti su bendraamžiais ir susirasti naujų draugų iš kitų miestų.

Tegul šis turtingas įspūdžiais ir malonėmis ruduo jauniems žmonėms bus pagal dainuojamosios poezijos kūrėją Michailą Denisenko „nauja Žmogaus pradžia“…

Foto įspūdžiai iš ALFA šeštadienio Šiluvoje ( autorė Emilija Kumpikevičiūtė ):