Parapijos jaunimo gavėnios rekolekcijos

Gavėnia – laikas sustoti, apsidairyti aplink ir atnaujinti savo santykius su Dievu, savimi ir artimu. Tad besibaigiant šiam laikotarpiui, paskutinį kovo savaitgalį, Verbų išvakarėse, Raseinių parapijos jaunimas Šiluvoje praleido laiką maldoje, bendrystėje su kitais bei gilindami ryšį su Dievu.

Rekolekcijos prasidėjo dalyvavimu paskutinėse dekanato jaunimo Taize pamaldose, čia susirinko jaunimo iš visų Raseinių dekanato parapijų. Vėliau, rekolekcijas vedė kapucinas br. Tomek Pilch, kuris šv. Rašto eilutėmis padėjo sugrįžti į pradžių pradžią, įsiklausyti į tai, kaip visa buvo sutverta, kaip Dievas ruošė pasaulyje vietą žmogui, t.y. Tau ir man. Antrąją dieną skyrėme laiko šlovinimui, šv. Rašto meditacijai bei klausėme mokymų. Viešpats mus sukūrė unikalius ir atėjo į žemę už Tavo ir mano nuodėmes mirti, kad galėtume prisikelti kartu su Juo. Ir pagrindinis dalykas, kurį gavome dovanų šių rekolekcijų metu, tai susitaikinimas su Jėzumi ir Eucharistijos šventimas. Gera keliauti link Viešpaties PRISIKĖLIMO kartu.

Nuoširdžiai dėkojame visiems prisidėjusiems, kad šios rekolekcijos vyktų, tariame AČIŪ parapijos klebonui Vytautui Paukščiui bei vikarui Gintui Leonavičiui ir rekolekcijas vedusiam br. Tomek Pilch.