2022 m. lapkričio mėn.
« Rgp

Padėka Švč. Mergelei Marijai Žolinės proga

Švč. Mergelės Marijos ėmimo į Dangų – Žolinės – proga Raseinių bažnyčia vėl pasipuošė gražiausiais žiedais. Jau ketvirtą kartą Lurdo koplytėlėje dangiškosios Motinos garbei iš gėlių ir žalumynų išdėliotas paveikslas: šį kartą kviečiantis maldai, kuria angelas pasveikino Mariją ir kuria sveikiname Ją mes, kiekvieną kartą dėkodami už Jos motinišką globą ir užtarimą Danguje.

Nuoširdžiai dėkojame už paramą visiems trims laidojimo namams bei visiems parapijiečiams, kurie labai dosniai dalinosi savo gėlynų žiedais žiedeliais. Kiekvienas jūsų atneštas žiedas rado savo vietą – tarsi žmogus šioje žemėje. Kiekviena padėkos ar prašymo malda ras atgarsį pas Švenčiausiąją Motiną Mariją Danguje…

Paveikslo ir bažnyčios puošimo idėja: floristė Kristina Beržeckienė.

Jaunimo komanda, kuri dėliojo paveikslą ir puošė bažnyčią: Jolita Mockutė, Solveiga Jonikaitė, Tadas Beržeckis, Emilija Kumpikevičiūtė, Danielė ir Roberta Aleksaitės, Rugilė Siliūnaitė, Raminta Banytė, Gerda Macijauskaitė ir Salomėja Dambrauskaitė.

Nuotraukos: Emilijos Kumpikevičiūtės ir Irenos Dambrauskaitės