Marijos Legiono padėkos šventė

Švenčiant Trakų Dievo Motinos Lietuvos Globėjos atvaizdo 300 metų vainikavimo metines, dėkojant Dievui už atkurtos Lietuvos Respublikos šimtmetį ir dvasiškai besirengiant popiežiaus Pranciškaus vizitui, mūsų parapijos aktyvieji Marijos Legiono nariai ir maldos talkininkai, lydimi klebono ir vikaro, kelis mėnesius lankė Raseinių apylinkių bendruomenes su Gailestingojo Jėzaus atvaizdu bei Švč. Mergelės Marijos statula. Kiekvienoje aplankytoje bendruomenėje buvo drauge meldžiamasi, giedama, liudijamas tikėjimas, su šventaisiais sakramentais aplankomi ligoniai. Taip aplankytos Pašaltuonio, Kalnujų, Alėjų, Ramonų, Gruzdiškės, Šarkių, Andrušaičių, Gabšių ir Norgėlų bendruomenės.

O gruodžio 9 dieną, II Advento sekmadienį, aplankytų bendruomenių nariai buvo pakviesti į Raseinius – į surengtą padėkos šventę, kuri prasidėjo bažnyčioje Marijos Legiono maldomis. Šv.Mišiose buvo meldžiama Dievo palaimos ir Marijos globos aplankytų bendruomenių nariams. Po Mišių šventė tęsėsi parapijos namuose, į kuriuos susirinko arti 100 žmonių. Čia buvo dalijimąsi įspūdžiais ir prisiminimais, peržiūrėtos nuotraukos, kartu meldėmės ir giedojome. Parapijos klebonas kunigas V. Paukštis padėkojo už atviras žmonių širdis ir paprašė visų maldos svarbiomis intencijomis. Vikaras kunigas R. Urbonavičius pasidalino savo patirtimis iš vasarą vykusios piligriminės kelionės į Rusiją palaimintojo Teofiliaus Matulionio takais. Šventė baigta bendra agape, maldomis ir giesmėmis, viliantis, kad ši graži idėja bus tęsiama ir kitais metais.

Raseinių parapijos Marijos Legiono „Tikinčiųjų viltis“ vadovė Elytė Radvilaitė