Marijos Legiono ACIES šventė 2019-03-31

IV – tąjį Gavėnios sekmadienį, vyko parapijos Marijos Legiono šventė – kasmetinis pasiaukojimo Švč. Mergelei Marijai – ACIES renginys, kuris prasidėjo bažnyčioje Marijos Legiono maldomis. Susirinkus gausiam būriui Marijos Legiono narių, buvo kalbamas Mergelės Marijos rožinis, o po jo apmąstomas Kryžiaus kelias kartu su Sopulingąja Motina. Iškilmingas Sumos šv. Mišias aukojo parapijos klebonas kun. Vytautas Paukštis, kuris perskaitė pasiaukojimą Mergelei Marijai ir pakvietė kiekvieną asmeniškai atlikti pasiaukojimo veiksmą nustatyta tvarka. Tad gausus susirinkusių legionierių būrys, kartu su parapijos kunigais, atnaujino savo meilę ir ištikimybę Legiono Valdovei ir Motinai. Po šventų Mišių visi su klebonu pasimeldė prie šventoriuje palaidotų kunigų kapų, minint ir a.a. kunigo Stanislovo Tvarijono 25-ąsias mirimo metines.

Vėliau visi rinkosi į parapijos namus, kur toliau tęsėsi šventinis renginys. Jį pradėjo klebonas, padėkodamas Marijos Legiono nariams už jų pagalbą ir ypač maldos palaikymą, kurio labiausiai reikia. Vikaras kun. Robertas paaiškino pasiaukojimo Mergelei Marijai prasmę ir svarbą, o Raseinių Marijos Legiono „Tikinčiųjų viltis“ vadovė Elytė Radvilaitė pasidžiaugė iš aplinkinių gyvenviečių atvykusiais maldos talkininkais – Marijos apaštalais. Genovaitė Šniraitė-Stulpinienė su sūnumi padėkojo už maldą už jos dėdę a.a. kunigą Stanislovą Tvarijoną ir legionieriams dovanojo knygą „Rundžių kaimo šviesulys. Pasakojimas apie kunigą S.Tvarijoną“. Agapės metu visi sotinosi skaniu maistu ir bendryste su maldos broliais bei seserimis. Maldinga popietė užbaigta giesmėmis, liudijimais apie legionierių kasdienybę ir Marijos pagalbą ir bendromis maldomis.

Marijos Legiono vadovė Elytė Radvilaitė

Nuotraukos Ričardo Mockevičiaus