LJD ir Beatifikacijos iškilmės

Birželio 24-25 dienomis Vilniuje vyko Lietuvos Jaunimo dienos. Iš Raseinių ir Girkalnio parapijų vykome kartu – 46 jaunuoliai ir 7 vadovai. Nuostabios dvi dienos: atidarymas ir Gailestingumo vakaras su koncertu Siemens pramogų arenoje, teminiai užsiėmimai įvairiose Vilniaus bažnyčiose ir kt. vietose, koncertas prie Baltojo tilto, įspūdinga jaunimo eisena per miestą iki Katedros aikštės ir arkivyskupo Teofilio Matulionio beatifikacijos šv.Mišių iškilmės sekmadienį. Į pastarąsias ryte atvyko ir pilnas autobusas vyresnių mūsų parapijiečių, kurie šventė visa širdimi ir siela, kartu su daugtūkstantine tikinčiųjų minia…

Jaunimas ir piligrimai iš Raseinių dėkoja dekanui, Raseinių parapijos klebonui kun. Vytautui Paukščiui, o Girkalnio jaunimas savo klebonui kun. Juozui Kaknevičiui už paramą ir galimybę nuvykti, bei UAB „Raseinių autobusų parkui“ ir jo labai geriems ir kantriems vairuotojams Alfonsui Samušiui ir Narvidui Staškui už saugią kelionę ir bendrystę.

Dalinamės keliomis akimirkomis iš Vilniaus ir jaunimo įspūdžiais:

Vien kai išgirdau apie jaunimo dienas žiemą vykusiame užsiėmime iškart užsidegiau ten sudalyvauti. Labai laukiau tos dienos kada pagaliau važiuosime. Nuvykusi tikrai nenusivyliau. Puiki programa, koncertas, užsiėmimai, vien kaip įdomu jog kitas miestas- reikia pačiam susirasti autobusu, kur kaip nuvykti klausinėjant vietinių, o mišiose dar niekada nebuvo taip gera dalyvauti – tokia ramybė ir laimė apgaubia atrodo. Tai naujas nuotykis. Grįžusi namo vis dar neatsigaunu. Laukiu nesulaukiu sekančių jaunimo dienų! ( Aistė)

Buvo fantastiškai smagu, veiklos netrūko, maitinimas buvo labai geras (kaip neįprasta tokiems renginiams). Visi savanoriai buvo labai draugiški ir nuoširdūs. Jei būtų šansas – tikrai pakartočiau ! ( Dominykas )

Buvo laaaabai smagu! Jau laukiu nesulaukiu, kada bus vėl kokia nors išvyka, jei bus galimybė būtinai prisijungsiu. Parsivežiau labai daug įspūdžių, labiausiai, žinoma, įsiminė beatifikacija. Kiek žmonių, kiek šventumo, tikėjimo, dvasios, Dievo! Priėmusi komuniją, jaučiausi pakylėtai. Patiko ir teminis užsiėmimas, smagu buvo savarankiškai nuvykti, daug jaudulio ar teisingai važiuojame. Buvo labai įsimintinas savaitgalis. ( Danielė )

Visi ten susirinkę buvo geros nuotaikos, draugiški. Taip pat savanoriai buvo geranoriški. Pats renginys patiko dėl galimybės susitikti su įvairiais žmonėmis, geros muzikos, bei nuotaikos. ( Mantas )

Labai patiko – buvo linksma ir visą laiką turėjome ką veikti ! ( Skaistė ir Gabija )

Jaunimo dienose buvo labai smagu – per visą vasarą dar taip gerai nesijaučiau, puikiai praleidau laiką su draugais. Pasidžiaugiau atostogomis ir tikrai bus ką atsiminti ir ką papasakoti draugams, kurie nevažiavo, nes patyriau tikrai daug įspūdžių. Ačiū už suteiktą galimybę sudalyvauti.   ( Ugnė )