Kūčių vakarienė parapijos namuose

GERUMAS MUS VIENIJA

Kūčių vakarą Raseinių parapijos namuose beveik pusšimtis parapijiečių – vienišų ir nepasiturinčių – rinkosi tradicinei Kūčių vakarienei, kurią jau daugelį metų organizuoja parapijos Caritas ir miesto seniūnija. Jaukiame vakare kartu kalėdaitį laužė dekanas klebonas kun. V. Paukštis, vikaras kun. V. Šidlauskas, rajono meras A. Gricius, vicemerė G. Rašimienė ir naujasis miesto seniūnas A. Milašauskas. Svečiai linkėjo sveikatos, ramybės, kalėdinių stebuklų, džiaugsmo, žmogiškos laimės. Klausėmės nuoširdžių giesmių, kurias giedojo karitiečių Irenos ir Elytės duetas. Parapijos klebonas kalbėjo apie dvasinį žmogaus augimą, apie meilę artimui. Kiekvienam padalino po kalėdaitį ir priminė, kad reikėtų šalia esančiam rasti gerą žodį ir nuoširdžiais linkėjimais sušildyti jo širdį.

Visi kartu sugiedojome kelias kalėdines giesmes ir tada buvome pakviesti prie įvairiais patiekalais nukloto Kūčių šventinio stalo, kurio gausa pasirūpino miesto seniūnija. Meras kiekvienam lauktuvių dovanojo po pokelį kūčiukų. Apsilankė ir Kalėdų Senelis, sukėlęs linksmą šurmulį. Carito vadovė Irena Mitalienė su savo komanda pasirūpino, kad Kalėdų Senelis kiekvienam padovanotų po mielą dovanėlę. Klausėmės eilių, linkėjimų, vaikystėje išmoktų dainų. Visi dalinomės džiaugsmu ir dieviška palaima.

Nuoširdžiai dėkojame šventės organizatoriams už tokį gražų dvasinį laiko praleidimą. Ilgai dar prisiminsime jus.

Morta Stasiukienė