Site menu:

Šiluva

2023 m. rugsėjo mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Bir    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

Paieška

Gailestingojo Jėzaus paveikslo kelionė po bendruomenes su Marijos legionu

Šv. Tėvui popiežiui Pranciškui paskelbus šiuos metus Gailestingumo Jubiliejaus metais, Raseinių parapijos Marijos legiono aktyviosios sesės, įsigilindamos į gailestingumo darbus, parapijos klebono kunigo Vytauto Paukščio palaimintos, leidosi į kelionę po tikinčiųjų namus ir bendruomenes su Gailestingojo Jėzaus paveikslu.

Paveikslas po savaitę laiko svečiavosi 16-oje aplankytų kaimų bendruomenių ir tikinčiųjų namuose. Gailestingojo Jėzaus paveikslą lydėjo Marijos legionierės su parapijos vikaru kunigu Valdu Šidlausku. Kunigas savo dvasiniame žodyje susirinkusiems primindavo paveikslo gimimo Vilniuje istoriją bei Jėzaus pasakytus žodžius sesei Faustinai.

Prieš atvykdami susižinodavome, ar bendruomenėje yra tokių, kurie dėl sveikatos ar amžiaus negali lankyti bažnyčios, ir su kunigu pirmiausia aplankydavome ligonius ir senelius su šv. Sakramentais. O po to su bendruomenės nariais ir kaimynais jungdavomės į maldą prie paveikslo, liudijant tikėjimą ir besidalijant žinia apie visiems liejamą nepaliaujamą Dievo malonę.

Prie paveikslo kalbėdavome Dievo Gailestingumo vainikėlį, Gailestingumo litaniją, giedodavome giesmes, šlovinat Jėzų ir gailestingumo Motiną Mariją. Gegužės ir birželio mėnesiais jungėmės į gegužines ir birželines pamaldas. Išvykdami palikdavome literatūros su maldų tekstais, giesmėmis, knygutes apie išpažintį bei šv. Mišias, katalikišką žurnalą „Artuma“. Tada visą savaitę bendruomenė sutartu laiku rinkdavosi kasdien pasimelsti prie Gailestingojo Jėzaus paveikslo.

Malda prie Gailestingumo paveikslo kiekvienuose namuose atverdavo tą „vienybės versmę“, į kurią būdavo įtraukiamas gausus būrys tos bendruomenės narių, kartu su sunkiai pasiekiančiais bažnyčią, sergančiais, reikalingais dėmesio ir paramos, bei tais, kurie nepaliauja dalintis malda, ramybe ir džiaugsmu savo kaimynystėje.

Dėkojame ir šloviname Viešpatį už šią palaimintą kelionę laukiantiems ir keliaujantiems…

Už paramą ir dėmesį nuoširdžiai dėkojame parapijos klebonui dekanui kun. Vytautui Paukščiui, vikarui kun. Valdui Šidlauskui, referentei I. Dambrauskaitei, kaimų bendruomenių vadovėms ir visoms šeimoms, kurios su didele meile priėmė Gailestingumo paveikslą.

Gruodžio 11 d. Raseinių parapijos namuose įvyks parapijos Marijos legiono ir aplankytų kaimų bendruomenių atstovų baigiamas padėkos susitikimas ir agapė.

Raseinių parapijos Marijos legiono vadovė Elytė Radvilaitė

Nuotraukos – Salomėjos Brazinskaitės  ( žiūrėti per 2 puslapius…)

Komentarai uždrausti.