Site menu:

Šiluva

2024 m. gegužės mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Sau    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Paieška

Filmo „Malonė“ pristatymas

             Kovo 29-ąją parapijiečiai Kultūros centre susitiko su Pakūtoje gyvenančia režisiere Dalia Kancleryte ir broliais pranciškonais. 
             Brolis Bernardas Belickas OFM linkėjo kiekvienam išgyventi savo Dykumos šventę- Gavėnią, kad vertai ir visa širdimi galėtume pajusti tikrąjį Vestuvių puotos skonį. 
           Režisierė Dalia pristatė filmą „Malonė“, pasakojantį apie Toronto lietuvių išeivių bendruomenę ir Prisikėlimo parapiją, jos įsikūrimo istoriją, kasdienius džiaugsmus ir sunkumus.  Jaudinantis ir nuoširdus Kanadoje gyvenančių lietuvių liudijimas apie siekimą sukurti parapiją, kuri visų- brolių pranciškonų bei pasauliečių- pastangų dėka tapo šeimos ir darbo pratęsimu, visos lietuvių bendruomenės apjungimu, gyvenimo įprasminimu. Parapija ne vienam tapo antrais namais, tuo sunkiai žodžiais nusakomu šaltiniu, kuris leido pasijusti ne tik varganais emigrantais, bet oriais žmonėmis, leido atsiskleisti talentams bei puoselėti lietuvybės tradicijas, apmalšinti Tėvynės ilgesį, rasti draugų, bendraminčių ar tiesiog semtis stiprybės gyventi. Prisikėlimo parapija ne tik savo jėgomis ir lėšomis pastatė net dvi bažnyčias ir vienuolynus, bet ir remia Lietuvos katalikų projektus. Bendruomenės nariai dėkoja Dievui už brolių pranciškonų tarnystę jiems ir pasiaukojantį triūsą. Tikra Dievo malonė ne tik išgirsti Jo kvietimą būti Jo šeimoje, Jo bažnyčioje, aktyviai dalyvauti bendruomenėje,  bet ir atsiliepus darbuotis iš visos širdies…
            Br.Antanas Blužas OFM užbaigdamas susitikimą palinkėjo visiems būti tikrais savo parapijų parapijiečiais – nesiskųsti tuo, kas nepatinka aplinkoje, bet pirmiausia pradėti nuo savęs, nuo savo širdies.

                                                               Raseinių dekanato ir parapijos Šeimos centras

 

 

 

 

Komentarai uždrausti.