Dekanato Šeimų šventės sekmadienis miesto parke

Dekanato Šeimų šventės antrąją dieną, sekmadienį, šventė persikėlė į miesto Maironio parką. Būtent čia galėjome švęsti sekmadienį ir bendrystę – „Leisk man džiūgaut…“ ( Ps 31,8)

Čia už šeimas ir Raseinių kraštą šv. Mišias aukojo kunigas svečias Vincentas Lizdenis, parapijos klebonas kunigas Vytautas Paukštis ir vikaras kunigas Marius Boreiša. Šeimos skaitė skaitinius, giedojo psalmę, nešė atnašas. Sutuoktinių poros atnaujino Santuokos sakramento pažadus. Mišiose giedojo ir po to šlovinimo koncertą dovanojo krikščioniškos muzikos grupė iš Vilniaus „Naujas Kraujas“, o sakralinių šokių mokė šokių studija „Džiaugsmas“. Šventės dalyviai išsibarstė po visą parką, daug kas kaip piknike įsikūrė gaiviame pavėsyje po parko medžiais ir mėgavosi sekmadienio šventimu. Tiek vaikams, tiek suaugusiems buvo galimybė ne tik stebėti ir klausyti muzikantų bei šokėjų pasirodymą, bet ir nusipiešti „Dėkingumo akmenėlį“, pasidaryti ir čia pat išbandyti aitvarą, pašokinėti ant batuto, apžiūrėti ir įsigyti neįgaliųjų dirbtuvėlėse su didele meile pagamintą maišelį ar papuošalą. Bėgome tradicinį „Mildutės 365 metrų draugystės“ bėgimą, palaikant šeimas, auginančias vaikus su negalia.

Psalmėje skaitome: „Leisk man džiūgauti ir būti linksmam, dėl tavo ištikimos meilės, nes tu pažvelgei į mano kančią – rūpinaisi manimi didžiame varge.“ ( Ps 31,8 ). Nei vienas nežinome, su kokiais vėl sunkumais ir išbandymais teks susidurti rudenį ir žiemą. Kiekvienai dienai užtenka savo nerimo, išbandymų, sunkumų, tad gyvenkime bendrystėje ir taikoje, neskaudinkime vieni kitų ir nekenkime, o linkėkime tik gero ir negailėkime gerų žodžių bei bendrystės! Leiskime sau džiūgauti ir dalintis džiaugsmu! – kalbėjo šventinės programos vedantieji Albinas Stakauskas ir Rūta Butkienė.

Šventę kūrė ir organizavo – Raseinių Švenčiausios Mergelės Marijos Ėmimo Į Dangų parapija, Raseinių rajono kultūros centras, Raseinių miesto seniūnija.

Renginio draugai ir partneriai:
UAB „Raseinių komunalinės paslaugos“
VŠĮ „Raseinių neįgaliųjų užimtumo ir paslaugų centras“
Studija „Menai ir Monai“
Floristės Kristinos Beržeckienės komanda
Asociacija „Padubysio kaimo bendruomenė“
Lietuvos Šaulių sąjungos Vytauto Didžiojo II-osios rinktinės 207-osios kuopos jaunieji šauliai

Nuoširdžiausiai dėkojame šventės rėmėjams:
pagrindinis šventės rėmėjas – Raseinių kredito unija „KREDA“
UAB „Helanas“

UAB „Naftrus“
UAB „Litspin“