Carito Kūčių vakarienė

KŪČIŲ vakaro 16 val. miesto seniūnijos kvietimu į parapijos namus rinkosi mūsų broliai ir sesės. Į dvasinį pasibuvimą atvyko klebonas dekanas kun. Vytautas Paukštis, parapijos  vikaras kun. Robertas  Urbonavičius, rajono meras A. Gricius, vicemerė G. Rašimienė, seniūnas A. Milašauskas. Parapijos klebonas kalbėjo apie dvasinį augimą, linkėjo vidinės šilumos, supratingumo ir meilės artimam. Palaimino stalą ir pakvietė bendrai maldai. Laužėme kalėdaičius, linkėdami vienas kitam sveikatos, ramybės, kalėdinių  stebuklų, Dievo palaimos.
     Svečiai  linkėjo gražių švenčių, šypsotis, apkabinti ir sakyti pačius gražiausius žodžius šalia esantiems. Ragino branginti kiekvieną  gyvenimo  akimirką.
     Klausėmės  karitiečių  Irenos  ir  Elytės  nuoširdžiai atliekamų  giesmių. Vaišinomės  mero  ir seniūno rūpesčiu dosniomis  šventinėmis  vaišėmis.
     O kokia gi  šventė  be  dovanų?  Jų  būta  su  kaupu. Carito  vadovė  Irena su  savo  komanda pasirūpino, kad  linksmas Kalėdų  Senelis kiekvieną  apdovanotų dovanėle. Tačiau jos  nebuvo  dalinamos veltui: vieni deklamavo, kiti  sakė  linkėjimus, giedojo  bendras  giesmes.
     Nuoširdžiai dėkojame organizatoriams už  nuostabią  šventę ir gerą nuotaiką. Tegul Kalėdų stebuklo įžiebta šviesa lydi Jus ilgai, ilgai.

Tikėjimo  sesė   Morta  Stačiukienė