2019 m. lapkričio mėn.
« Spa

Parapijos caritas vadovė Irena Mitalienė, tel. 8-612-57571

Caritas tarnyboje darbuojasi 30 savanorių. Parapijos karitiečių susitikimai – kiekvieno mėnesio trečią trečiadienį 12.30 val. Sumos šv. Mišiose ir po jų agapėje.

Siekdami efektyvesnio darbo, tarpusavio bendradarbiavimo su karitiečiais, bažnyčios klebonu-dekanu, bažnyčios bendruomenės broliais ir sesėmis, dažnai sprendžiame socialinių poreikių tenkinimo problemas. Teikiame visapusišką informaciją vieni kitiems. Carito atstovai dalyvauja įvairiuose susitikimuose, renginiuose, susirinkimuose. Rengiame bendrus karitiečių suėjimus kiekvieno mėnesio trečiąjį sekmadienį po šv. Mišių.

DARBŲ TIKSLAI:

• Sukurti nuoširdų kolektyvo mikroklimatą.
  • Atrasti bendras sprendimų perspektyvas.
  • Susitelkti savanorystės stiprinimui.
  • Atkreipti dėmesį į karitatyvinės veiklos silpnąsias ir stipriąsias puses.

DALYVAUJAME AKCIJOSE:

• Gerumas mus vienija.
  • Įžiebkime viltį kartu.
  • Tu man rūpi.

DARBŲ PLANAS 2016-2017 m.:

• Sukurti parapijos karitiečių himną.
  • Senelių, ligonių, vienišų žmonių, vaikučių globos nameliuose ir specialiojoje mokykloje lankymas.
  • Labdaros priėmimas ir išdavimas.
  • Bendradarbiavimas su miesto seniūnu ir socialiniais darbuotojais, su Moterų krizių centro atstovais, su neįgaliųjų žmonių dienos centru.
  • Skelbtis rajono laikraščiuose.
  • Paruošti su miesto seniūnija ir karitiečiais šv. Kūčių vakarienę parapijos namuose su dvasine programa, svečiais ir agape.
  • Organizuoti dvasinės atgaivos šventę – Šventos Dvasios atlaidus – bažnyčios kieme kartu su bažnyčios bendruomenės nariais.
  • Pastoviai rūpintis vaikučių, dalyvaujančių atlaidų procesijose, rūbelių estetine išvaizda.
  • Nuolat rūpintis parapijos karitiečių atnaujintu, prieš 100 metų statytu kunigų misionierių Kryžiumi kelyje Raseiniai-Kelmė.
  • Užbaigti Carito patalpų remontą savo jėgomis.
  • Kas pusę metų, suderinus su parapijos klebonu, caritas buhaltere, skelbti bendruomenės nariams finansinę ir darbų ataskaitą.

Atsinaujinusio parapijos Caritas veiklos akimirkos ( nuo 2016 m. rudens):

Parapijos Carito nuo 2009 iki 2016 metų veiklos akimirkos ( tuometinė vadovė Vilma Beržinskienė):