Site menu:

Šiluva

2024 m. vasario mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Sau    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829  

Paieška

Advento vakarojimai

Nuo lapkričio 20 iki gruodžio 19 d. parapijiečiai turėjo galimybę susitikti tradiciniuose advento vakarojimuose: pabūti kartu, paklausyti krikščioniškos muzikos ir eilių, kunigo mokymo, kad palikus kasdienybės rūpesčius dvasiškai pasiruošti Viešpaties atėjimo šventei.
Lapkričio 20 d. Kultūros centro mažojoje salėje klausėmės krikščioniškos muzikos kūrėjos ir atlikėjos Gabrielės Gvazdikaitės kalėdinių dainų koncerto. Atlikėja su grupe labai šiltai ir jausmingai pristatė kalėdinių giesmių albumą „Džiaukis, pasauli!“.
Lapkričio 27 d. trečiadienį parapijos namų salėje žiūrėjome filmą „Narnijos kronikos. Liūtas, burtininkė ir drabužių spinta“. Šis dažnai televizijų rodomas filmas vaikišku pavadinimu ne vienam buvo didelis atradimas: jį pažiūrėti susirinko didelis būrys tiek jaunų parapijiečių, tiek senjorų. Pastarieji šio filmo peržiūros laukė nuo liepos mėnesio: būtent tada per Šiluvos Draugijos susirinkimą nagrinėjamoje vaizdinėje medžiagoje „Keliaukime su popiežiumi“ ir pamatė liūto Aslano bei mažos mergaitės nuotrauką. Šeimos centro savanorė Irena papasakojo apie knygos, pagal kurią šis filmas buvo sukurtas, autorių C.S.Lewis‘ą, jo gyvenimo ir tikėjimo kelionę, Narnijos kronikų alegoriją. Filmas paliko labai didelį įspūdį, buvo ilgai aptarinėjamas.
Gruodžio 4 d. vakarojome su kunigu Robertu ir šeimų šlovinimo grupe. Vikaras pasidalino mintimis koks yra tikintis vyras, kaip atsiskleidžia tikrasis vyriškumas, kaip susigražinti tėvą-palaidūną, kokia maldos galia ir vienybė. Tai buvo susikaupimo vakaras Dvasios ramybėje…
O gruodžio 11 d. su programa „Gyvenimo eskizai“ koncertavo svečiai – muzikantas Arūnas Raudonius ir menininkė, režisierė Dalia Kanclerytė. Giesmės ir skaitomos eilės leido atsitraukti nuo prieššventinių ir gyvenimo rūpesčių, pakylėjo ir nuramino. „Išleisk pasivaikščiot pavargusią širdį“, – šie Arūno giesmės žodžiai išlydėjo į namus…
Paskutinis vakarojimas – gruodžio 19 d. – buvo tradicinis klebono ir parapijos pastoracinės tarybos bei aktyvių parapijiečių padėkos vakaras. Po šv.Mišių rinkomės parapijos namų salėje, kad atsiprašytume ir padėkotume vienas kitam už bendrystę besibaigiančiais metais. Laužydami kalėdaitį sakėme žodžius, gulinčius širdyse, ir linkėjome vienas kitam Viešpaties malonių.
Tegul širdys bus pasiruošusios Gimimo Džiaugsmui, nes Dievas užeina pas kiekvieną, Jo laukiantį !

Komentarai uždrausti.