Adventiniai vakarojimai

Du advento vakarus po šv.Mišių parapijos salėje parapijiečiai rinkosi bendrystei ir filmų aptarimui. Lapkričio 29 vakare žiūrėjome filmą „Pjūklo ketera“ – ką gali vienas žmogus, jei su juo yra Viešpats? Kaip rasti jėgų išdrįsti apginti savo tikėjimą ir drąsos gyventi tomis tiesomis kasdienybėje? Filmas sukėlė daug pamąstymų ir padrąsinimų šiandienos žmogui.
O gruodžio 7 dienos vakare, prieš Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo šventę, žiūrėjome filmą „13-oji diena“ apie Marijos Apsireiškimus Fatimoje. Mūsų parapijos daug žmonių kiekvieno mėnesio 13-ą dieną vyksta į Šiluvą. Būtent taip susijungia ypatingame ryšyje šios dvi Marijos Apsireiškimų šventovės – Šiluvoje ir Fatimoje. Nepaprastais meniškais efektais atpasakota Apsireiškimo Fatimos kaimelyje istorija paliko didžiulį įspūdį.
             Gruodžio 21-os dienos vakare rinkosi pastoracijos taryba bei kiti aktyvūs parapijiečiai į prieškalėdinį susitikimą. Šv.Mišiose meldėmės už sergančius tarybos narius, dėkojome Viešpačiui už praėjusius metus, palaimą ir tarpusavio bendrystę. Po to parapijos namuose visus pasveikino klebonas kun.Vytautas Paukštis, padėkojo už nuveiktus darbus, palinkėjo sėkmės toliau darbuojantis Bažnyčios ir parapijos labui. Visi laužėme kalėdaitį, linkėdami vienas kitam sveikatos, ramybės, sėkmės gyvenime… Tegul užgimęs Kūdikėlis laimina mus visus ir įkvepia geriems darbams.

Parapijos referentė Irena