Adventiniai vakarojimai

Raseinių parapijos tradiciniai susikaupimo vakarai advento metu vėl kvietė jau įpratusius prie šių vakarų ir naujai atradusius tokią bendrystę. Šiais metais žiūrėjome ir aptarėme filmą „Adomo obuoliai“, bei iš naujo išgyvenome „Kristaus gimimo istoriją“. Gruodžio 8-ąją per Marijos Nekaltojo Prasidėjimo šventę pas mus svečiavosi mūsų jau pamėgta viešnia iš Kauno dr. Bronelė Gudaitytė. Jos paskaitos tema „Paslaptingosios Rožės pamokos“ leido pamatyti Švč. Mergelės Marijos nepakartojamą švelnumą ir stiprumą, žmogiškumą ir išskirtinumą. Lektorė žingsnis po žingsnio lydėjo per Marijos gyvenimą, atkreipdama dėmesį kiek galima iš Jos pasimokyti, koks nuostabus Ji yra mums pavyzdys daugybėje gyvenimo situacijų. O paskutinį ketvirtadienį prieš Kalėdas rinkosi parapijos pastoracinė taryba ir aktyvieji parapijos nariai. Klebonas Vytautas Paukštis pasidžiaugė praėjusiais Gailestingumo Jubiliejaus metais ir nuveiktais darbais, padėkojo visiems už pagalbą, savanorystes ir tarnystes. Visi buvome apdovanoti mūsų parapijiečio bibliotekininko Jono Brigio parašyta knyga „Raseinių dekanato istorija“, kurią pristatė pats autorius. Tradiciškai laužėme kalėdaitį su palinkėjimais, bendravome agapėje. Tegul Viešpaties malonė lydi mūsų parapiją ir ateinančiais metais !