Jaunimo teminiai susitikimai

Prasidėjus 2015-iesiems metams, Raseinių dekanato Jaunimo centras pradėjo rengti teminius vakarus jaunimui pagal dešimt Dievo įsakymų, kuriuose svečiai kunigai kalba jaunimui aktualiomis temomis, dalinasi savo patirtimis, vaizdžiai iliustruodami Dievo Meilės įsakymų reikšmę. Į susitikimus Raseinių parapijos namuose pirmais mėnesių trečiadieniais paklausyti svečių ir pabendrauti prie arbatos puodelio susirenka jaunimas iš Raseinių, Šiluvos, Žaiginio, Betygalos parapijų.

Jau įvyko:
Sausio 7 d. – pirmasis įsakymas „Neturėk kitų dievų, tik mane vieną“ – kun. Darius Vasiliauskas iš Kauno Palemono parapijos.
Vasario 4 d. – antrasis įsakymas „Netark Dievo vardo be reikalo“ – br. Antanas Blužas OFM iš Kretingos.
Kovo 4 d. – trečiasis įsakymas „Švęsk sekmadienį“ – br. Tomek Pilch OFM Cap. iš Kauno Petrašiūnų parapijos.
Balandžio 1d. – ketvirtasis įsakymas „Gerbk savo tėvą ir motiną“ – kun. Gytis Stumbras iš Kauno Šančių parapijos.
Gegužės 6 d. – penktasis įsakymas „Nežudyk“ – kun. Linas Baltrušaitis iš Vilkaviškio.
Spalio 7 d. – šeštasis įsakymas „Nepaleistuvauk“ – Jonavos dekanas kun. Audrius Mikitiukas.
Lapkričio 5 d. – septintasis įsakymas „Nevok“ – kun. Donatas Grigalius iš Kelmės.
Gruodžio 2 d. – aštuntas įsakymas „Nekalbėk netiesos“ – naujasis Raseinių parapijos vikaras kun. Vaidas Šidlauskas.
Sausio 6 d. – devintas ir dešimtas įsakymai „Negeisk svetimo…“ – kun. Vincentas Tamošauskas OFM Cap iš Kauno Petrašiūnų parapijos.

Daugiau: Raseinių dekanato Jaunimo centro puslapyje

Akimirkos iš susitikimų: